Powrót na górę
× Home O nas Serwis - ogród Biuro obsługi nieruchomości Kwiaty jadalne Edukacja Aktualności Kontakt

Serwis - ogród

Porady ogrodnicze

Naszym klientom oferujemy nie tylko produkty i usługi, ale również fachową pomoc. Nieustannie szkolimy się, śledzimy trendy oraz techniki ogrodnicze stosowane w świecie, by móc zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradami.

Październik w ogrodzie.

Październik w ogrodzie.

Październik w ogrodzie to pracowity czas na przygotowanie ogrodu do zimy. To najlepszy czas na sadzenie większości drzew i krzewów liściastych - zarówno owocowych, jak i ozdobnych. Pamiętajmy, by kupić i posadzić rośliny pozbawione liści....

Wrzesień w ogrodzie

Wrzesień to bardzo intensywny okres w życiu każdego ogrodnika. To właśnie w tym miesiącu sprzątamy grządki i zaczynamy przygotowania ogrodu do zimy.

Wrzesień w ogrodzie
Sierpień w Ogrodzie

Sierpień w Ogrodzie

W sierpniu pamiętajmy o regularnym odchwaszczaniu i podlewaniu rabat kwiatowych. Usuwamy przekwitłe kwiatostany, dzięki temu prostemu zabiegowi kwiaty będą lepiej kwitły. Przycinamy lawendę oraz - jeśli posiadamy oczko wodne - rozrastające się...

Ogród w lipcu

Lipiec to okres wegetacyjny, dlatego drzewa, krzewy i rośliny zielne należy systematycznie podlewać. Podczas upałów kwiaty w doniczkach można podlewać nawet dwa razy dziennie.

Ogród w lipcu
EKOLOGICZNE JAJA PERLICZE PRZEZ CAŁY...

EKOLOGICZNE JAJA PERLICZE PRZEZ CAŁY...

Smak perliczych jaj jest intensywniejszy, podobnie jak barwa żółtek - bardziej nasycona niż jaja kurze. Zawierają czterokrotnie więcej karotenu niż jaja kurze.

Czerwiec w ogrodzie

Przysłowie głosi: "Czerwiec temu się zieleni, kto do pracy się nie leni" Jest to pracowity miesiąc dla ogrodników, ale też bardzo przyjemny i ciepły. Czerwiec to miesiąc róż, dlatego w tym miesiącu szczególnie zadbajmy o nie.

Czerwiec w ogrodzie

Poznaj wszystkie działy naszej oferty:

Ogród

Ogród

Więcej
Biuro obsługi nieruchomości

Biuro obsługi nieruchomości

Więcej
Kwiaty jadalne

Kwiaty jadalne

Więcej
Edukacja

Edukacja

Więcej