Powrót na górę
× Home O nas Serwis - ogród Biuro obsługi nieruchomości Kwiaty jadalne Edukacja Aktualności Kontakt

O nas

Poznaj nas bliżej

Jesteśmy prężną, trójmiejską firmą z polskim kapitałem, działającą na terenie województwa pomorskiego. Od ponad 25 lat działamy na rynku usług związanych z projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją terenów zielonych oraz produkcją ogrodniczą.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w 2010 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o usługi sprzątania hal i garaży wielkopowierzchniowych, chodników na osiedlach.

Na terenie naszego Ogrodnictwa powstała Ptaszarnia i Motylarnia dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Chetnie poprowadzimy lekcje ekologii dla dzieci szkolnych. 

Dbając o dobro naszych klientów, dbamy o nasz własny rozwój.

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści: projektanci terenów zielonych, ogrodnicy, rzeczoznawcy z zakresu dendrologii, szkółkarze. Współpracujemy również z najlepszymi botanikami, arborystami, ornitologami, weterynarzami i pedagogami.

<p>Dbając o dobro naszych klient&oacute;w, dbamy o nasz własny rozw&oacute;j.</p>
Nasza praca jest naszą pasją, daje nam satysfakcję. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wiemy bowiem, że klient ma własne preferencje. Naszym klientom gwarantujemy  wysoką jakość świadczonych usług.

Nasza praca jest naszą pasją, daje nam satysfakcję. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wiemy bowiem, że klient ma własne preferencje. Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług.

Nasza misja nieprzerwanie wskazuje nam kierunek, w którym chcemy podążać. Poprzez naszą działalność chcemy gwarantować satysfakcję naszym klientom oraz edukować i promować proekologiczne wartości.

DENDROM - gwarancja satysfakcji!

Zapraszamy do współpracy!

 

Poznaj wszystkie działy naszej oferty:

Ogród

Ogród

Więcej
<p>Sprzątanie Hal garażowych i produkcyjnych, zamiatanie ulic </p>

Sprzątanie Hal garażowych i produkcyjnych, zamiatanie ulic 

Więcej
Kwiaty jadalne

Kwiaty jadalne

Więcej
Edukacja

Edukacja

Więcej