Powrót na górę
× Home O nas Serwis - ogród BON Kwiaty jadalne Edukacja Aktualnosci Kontakt

Edukacja

Dendrom edukacja

Dendrom edukacja

 

Dendrom Edukacja oferuje wiele zajęć edukacyjnych prowadzonych przez pasjonatów. Scenariusze zajęć są opracowane tak, by przekazać wiedzę w sposób ciekawy i atrakcyjny, a przy tym dostosowany do poziomu wiedzy danej grupy. Nasze zajęcia nawiązują do podstawy programowej i stanowią świetną formę uzupełnienia dla zajęć szkolnych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć edukacyjnych i warsztatów dla przedszkoli i szkół podstawowych. Proponujemy również zajęcia dla zorganizowanych grup młodzieży zrzeszonych w szkolnych i pozaszkolnych kołach przyrodniczych i turystycznych, organizacjach ochrony przyrody, klubach zainteresowań.

 

Uwaga!

 

Zajęcia na ekologicznej ścieżce sensorycznej wchodzą w skład każdej z lekcji. Ścieżka zbudowana jest z różnych rodzajów nawierzchni. Działa pobudzająco zarówno na zmysł dotyku, jak i dźwięku. Stymuluje ośrodkowy układ nerwowy oraz prowokuje mózg do efektywniejszego działania!

 

 

Zajęcia praktyczne w ramach oferty jednodniowych zajęć edukacyjnych.

 

Czas trwania zajęć – ok. 2 h. W skład proponowanej lekcji wchodzi 1,5 h zajęć tematycznych z praktyką oraz 0,5 h zajęć na ekologicznej ścieżce sensorycznej Dendrom Edukacja.

Opieka nad ptakami egzotycznymi

Ścieżka dendrologiczna

Podstawy ekologii - kompostowanie i recykling

Ekologia w gospodarstwie rolnym

 

Przygotowujemy również zajęcia edukacyjne pod specjalne potrzeby nauczycieli i opiekunów. Prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym biurem, cena zajęć do ustalenia.

 

Dodatkowe atrakcje:

Według potrzeb i uznania moduły edukacyjne można połączyć z: przerwą na posiłek, ogniskiem lub innymi atrakcjami (do indywidualnego uzgodnienia).

 

Koszt zajęć w ramach oferty jednodniowych zajęć edukacyjnych:

• 1 zajęcia (2 h) - 25 zł /osoby (grupa do 30 osób), wejście za darmo dla opiekuna mającego pod swoją opieką 12 dzieci.

• 2 zajęcia (4 h) – 40 zł / osobę (grupa do 30 osób), wejście za darmo dla opiekuna mającego pod swoją pieką 12 dzieci.

 

Dendrom Edukacja zaprasza: każdy wtorek – piątek, godz. 10:00 – 15:00.

 

O szczegóły prosimy pytać drogą e-mailową lub telefonicznie:

 

e-mail: dendrom@dendrom.pl

tel. 58-678-45-30