Powrót na górę
× Home O nas Serwis - ogród Biuro obsługi nieruchomości Kwiaty jadalne Edukacja Aktualności Kontakt

Aktualności

Zapraszamy do lektury

Naszym klientom oferujemy nie tylko produkty i usługi, ale również fachową pomoc. Nieustannie szkolimy się, śledzimy trendy oraz techniki ogrodnicze stosowane w świecie, by móc zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradami.

Kwiecień w ogrodzie, część 1

Kwiecień w ogrodzie, część 1

W kwietniu kończymy zimowe cięcie drzew w sadzie. To również ostateczny termin aby przyciąć winorośl.

Marzec w ogrodzie, część 8

Pod koniec marca nawozimy rośliny wcześnie rozpoczynające wegetację. Dzięki temu zaopatrzymy je w odpowiednią ilość składników pokarmowych koniecznych do prawidłowego wzrostu i rozwoju.

Marzec w ogrodzie, część 8
Marzec w ogrodzie, część 7

Marzec w ogrodzie, część 7

Pod iglakami uzupełniamy ubytki kory sosnowej, taki zabieg zdecydowanie podnosi estetykę nasadzeń oraz ogranicza rozwój chwastów. Kora sosnowa pomaga również utrzymać kwaśny odczyn gleby, właściwy dla większości roślin iglastych. ...

Marzec w ogrodzie, część 6

Nadszedł najwyższy czas, by wybrać się do sklepu ogrodniczego i zakupić nawozy, nasiona oraz potrzebne narzędzia ogrodnicze. Wysiewamy nasiona do produkcji rozsady warzywa kapustne, takie jak kalarepa, kalafior, kapusta głowiasta i brokuły.

Marzec w ogrodzie, część 6
Marzec w ogrodzie, część 5

Marzec w ogrodzie, część 5

Z trawnika zgrabiamy rozłożony jesienią obornik, kompost i stare liście. Teraz nasz trawnik będzie potrzebował tlenu z powietrza. Powinniśmy więc zacząć go intensywnie pielęgnować.

Marzec w ogrodzie, część 4

W połowie marca wykonujemy cięcia drzew i krzewów owocowych posadzonych jesienią. U starszych drzew i krzewów wykonujemy cięcie prześwietlające, jeśli nie przycięliśmy jeszcze jabłoni, możemy to zrobić jeszcze teraz, przycinamy też grusze i śliwy....

Marzec w ogrodzie, część 4

Poznaj wszystkie działy naszej oferty:

Ogród

Ogród

Więcej
<p>Sprzątanie Hal garażowych i produkcyjnych, zamiatanie ulic </p>

Sprzątanie Hal garażowych i produkcyjnych, zamiatanie ulic 

Więcej
Kwiaty jadalne

Kwiaty jadalne

Więcej
Edukacja

Edukacja

Więcej