Powrót na górę
× Home O nas Serwis - ogród Biuro obsługi nieruchomości Kwiaty jadalne Edukacja Aktualności Kontakt

Aktualności

Zapraszamy do lektury

Naszym klientom oferujemy nie tylko produkty i usługi, ale również fachową pomoc. Nieustannie szkolimy się, śledzimy trendy oraz techniki ogrodnicze stosowane w świecie, by móc zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradami.

Jak przygotować oczko wodne na zimę?

Jak przygotować oczko wodne na zimę?

Jeśli nasz ogród posiada staw to musimy pamiętać, że w zimie oczko wodne nie powinno całkowicie zamarznąć. Dlatego grudzień to ostatnia chwila na kupienie styropianowego pływaka lub pływającej grzałki, która zapobiegnie zamarzaniu.

Nie deptać zmrożonego trawnika

Czy wiecie, że w grudniu, jeśli nie ma śniegu możemy jeszcze oczyszczać grządki? Z trawnika uprzątamy stare liście. Pamiętajmy jednak by unikać deptania zmrożonego trawnika, gdyż źdźbła traw są bardzo łamliwe. Przy odśnieżaniu unikajmy również...

Nie deptać zmrożonego trawnika
Stroisz, kora, trociny i słoma materiał...

Stroisz, kora, trociny i słoma materiał...

Po pierwszych przymrozkach okrywamy rośliny wieloletnie wrażliwe na niską temperaturę oraz te, które posadziliśmy jesienią. Rabaty, na których posadziliśmy cebulki kwiatowe możemy zabezpieczyć stroiszem (ekologicznym materiałem izolacyjnym powstałym...

Zimowe prace w ogrodzie

Nadchodzi zima i nasz ogród powoli zapada w zimową drzemkę. Jednak grudzień dla ogrodnika to jeszcze nie czas odpoczynku. To właśnie w tym świątecznym miesiącu, zanim zasiądziemy do wigilijnego stołu, mamy na działce jeszcze sporo pracy.

Zimowe prace w ogrodzie

Poznaj wszystkie działy naszej oferty:

Ogród

Ogród

Więcej
<p>Sprzątanie Hal garażowych i produkcyjnych, zamiatanie ulic </p>

Sprzątanie Hal garażowych i produkcyjnych, zamiatanie ulic 

Więcej
Kwiaty jadalne

Kwiaty jadalne

Więcej
Edukacja

Edukacja

Więcej